Jubileusz 25-lecia SPBKD

23 Wrz

W dniach 23-25 września 2021 roku w Giżycku w Hotelu St. Bruno**** w otoczeniu najpiękniejszych  mazurskich jezior odbył się wyjątkowy Jubileusz 25-lecia Stowarzyszenia Brukowej Kostki Drogowej.

Hotel St. Bruno**** powstał w historycznym zamku krzyżackim z XIV wieku. W jego niepowtarzalnych  wnętrzach uczestnicy Jubileuszu odwiedzili między innymi klimatyczną Restaurację La Bibliotheque, Night Club z dwutorową kręgielnią, salą bilardową, strefę SPA &Wellness z basenem, masażami wodnymi, jacuzzi i sauną fińską. Dodatkową atrakcją hotelu był własny port jachtowy, połączony bezpośrednio z kanałem Łuczańskim, z którego można wypłynąć na jezioro Kisajno i Niegocin – jeziora położone na głównym szlaku żeglarskim. 

23 września po przyjeździe wszystkich uczestników i zrobieniu pamiątkowego grupowego zdjęcia, rozpoczęła się kolacja w formie bufetu z menu grillowym i lokalnymi smakami w plenerowej Sali - Oranżerii Portowej przy muzyce, gdzie każdy z uczestników mógł swobodnie porozmawiać, potańczyć i dobrze się bawić. 

 Następnego dnia po śniadaniu spotkaliśmy się w Sali konferencyjnej na części merytorycznej. Po przywitaniu wszystkich przez Pana Prezesa Piotra Nowickiego, pierwsza firma TECHMATIK opowiedziała o swoich produktach. W ofercie TECHMATIK znajdują się m.in. formy do kostki brukowej i galanterii betonowej oraz nowoczesne wibroprasy o dużej wydajności, kompletne linie technologiczne, betonownie, urządzenia związane z procesem produkcji betonu wibroprasowanego i towarowego. Następnie firma LEIMRO opowiedziała zebranym o skutecznych metodach grzewczych kruszyw oraz o potencjale technologii w ramach produkcji wyrobów wibroprasowanych. Wykłady zakończyła firma firmaPOLBLAT.POLBLAT jest firmą rodzinną o wieloletnich tradycjach, specjalizującą się w produkcji wyrobów z drewna. Reprezentowane przez POLBLAT wartości w połączeniu z popartą doświadczeniem wiedzą inżynierską i zaangażowaniem pracowników są gwarancją zarówno wysokiego poziomu obsługi, jak i wysokiej jakości oferowanych przez nich produktów.

Po prezentacji merytorycznej rozpoczął się rejs statkiem, gdzie na pokładzie statku można było spróbować mazurskich ryb wędzonych, piw oraz nalewek regionalnych. Rejs odbył się malowniczą trasą w kierunku jezior północnych - Kanał Łuczański, zatoka Tracz, Jezioro Kisajno, rezerwat wysp. W przerwie uczestniczy skosztowali lokalnych potraw w mazurskiej restauracji. Po kilku godzinach oglądania przepięknych widoków, nastąpił powrót do hotelu statkiem prze Wyspę Miłości.

Kiedy wszyscy uczestnicy odpoczęli, zakończyliśmy kolejny dzień uroczystą Jubileuszową kolacją w Restauracji La Bibliotheque. Pan Prezes Piotr Nowicki podziękował wszystkim za przyjazd, za wparcie i przede wszystkim za miłą, rodzinną aurę!

Dziękujemy wszystkim za udział i za fantastyczną atmosferę!

Do zobaczenia na kolejnych Sympozjach!

Więcej w tej kategorii: Event GLADIO »
Copyright © 2024 Stowarzyszenie Producentów Brukowej Kostki Drogowej